درباره ما
خدمات فوژان رایانه شیراز
خدمات فنی مهندسی تجهیزات شبکه/ ماشین های اداری/ رایانه
فروش، ، پشتیبانی،‌ تعمیرات،‌ نصب، راه اندازی تجهیزات شبکه، دوربین های مدار بسته،‌ ماشین های اداری و رایانه

 

شرکت فوژان رایانه شیراز با شماره ثبت ۳۰۵۷  به مدیریت جناب آقای بهرنگ فر ، ارائه دهنده خدمات مختلف و گسترده ای در زمینه IT ، شبکه، خدمات پشتیبانی و ارتقاء سیستم های سازمان های مختلف آموزشی، اداری و تجاری می باشد. از جمله خدمات این مجموعه طراحی، مشاوره، اجرا، نظارت در پروژه های کامپیوتر شامل سخت افزار کامپیوتر و تعمیرات ماشین های اداری و تجهیزات شبکه و تعمیرات است. همچنین این شرکت فعالیت خود را در زمینه ارائه سیستم های آموزشی و کمک آموزشی، تجهیزات حرفه ای و تخصصی کامپیوتری و ماشین های اداری در سطح استان فارس و هم اکنون در سطح کشور آغاز نموده است.

شرکت فوژان با بهره گیری ازکارشناسان متخصص ، اطلاعات تخصصی به روز و بهینه و با توجه به نیاز روز، سعی در ارائه هر چه بهتر و دقیق تر خدمات و محصولات را دارد.

لازم به ذکر است که امکان مشاوره برای تسهیلات بیشتر مشتریان عزیز، در زمینه انتخاب تجهیزات، راه اندازی ، بهبود سازی ، و یا توسعه سیستم های موجود قبل از اجرای پروژه فراهم است. پس از نصب و راه اندازی تجهیزات نیز ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی از سیستم ها از وظایف مهم این شرکت می باشد. 

اهداف ما

از اهداف اصلی این شرکت همکاری مداوم با تمامی سازمان ها، شرکت ها، مراکز تجاری و اداری ، مراکز آموزشی و مدارس به منظور برآورده ساختن نیاز به روز شدن با تکنولوژیهای پیشرفته و ارتقا سیستم های فرسوده ی آن هاست. 
در این خصوص این شرکت با سال ها تلاش بی وقفه با کمک نیروهای متخصص و مجرب خود  توانسته است تعداد زیادی از مراکز و سازمان ها را تجهیز نموده و با یاری خداوند متعال در این راه تلاش خود را ادامه خواهد داد.